''Ortak gayemiz Elazığ'ın kalkınması''

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz oda seçimlerinin ardından gerçekleştirdiği hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.

''Ortak gayemiz Elazığ'ın kalkınması''

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz oda seçimlerinin ardından gerçekleştirdiği hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda güven tazeleyerek yeniden seçilen Elazığ Sıhhi Tesisat ve Demir Doğramacılar Odası Başkanı Mehmet Çete ile Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına seçilen Suat Öztürk’ü ziyaret ederek yeni hizmet dönemlerinin başarılı geçmesi temennilerinde bulundu. Başkan Yanılmaz ilk olarak Elazığ Sıhhi Tesisat ve Demir Doğramacılar Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Yeni seçimlerin ilimize hayırlı olması için çalışmalarını sürdüreceklerini belirten oda başkanı Mehmet Çete, belediye ile birlikte farklı hizmetler gerçekleştireceklerini ve yüklendikleri sorumluluğun bilincinde olarak yollarına devam edeceklerini kaydetti.

Sıhhi Tesisatçılığın zor ve güvene dayanan bir meslek olduğunu söyleyen Başkan Yanılmaz ise, “inanıyorum ki bizim esnaflarımız yaptıkları işin hakkını sonuna kadar verme inancıyla işlerini yapıyorlar” dedi.

Daha sonra Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Yanılmaz ve Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ yeniden seçilen Başkan Öztürk’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyarette konuşan Suat Öztürk, yeniden seçilerek güven tazeledikleri için mutlu olduklarını ifade etti. Çalıştıkları süre içerisinde Elazığ sanayisini ileri noktalara taşıdıklarını belirten Öztürk, iş hacmini büyüttüklerini ve yeni çalışmalarla hizmetlerini devam ettireceklerini söyledi.

Rektör Demirdağ ise yaptığı konuşmada OSB’nin istihdam ve iş hacmi noktasında çok aşamalar kaydettiğini söyledi. Özellikle açtıkları bölüm ve programlar ile OSB’nin ara eleman ihtiyacını gidermeye çalıştıklarını vurgulayan Rektör Demirdağ, bu konudaki çalışmaları titizlikle sürdüreceklerini söyledi.

BAŞKAN YANILMAZ: “OSB ELAZIĞ’IN LOKOMOTİFİDİR”

Yeniden seçilerek güven tazelemenin hem seçilenler hem de ilimiz açısından önem arz ettiğini belirten Başkan Yanılmaz, seçimlerin hizmet aşkına yeni bir heyecan kattığını söyledi. İlimizin kalkınması ve hak ettiği noktalara gelmesi açısından Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nin önemli bir konum teşkil ettiğini kaydeden Başkan Yanılmaz OSB’nin ilimizin lokomotifi olduğunu belirtti.

 

Haber Merkezi
6.02.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler