Salona sığmadılar

Aksaray’da sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem veren Aksaray Belediyesi, topluma faydalı eğitici kültürel programlarla gündeme damgasını vurmaya devam ediyor.

Salona sığmadılar

 Aksaray’da sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem veren Aksaray Belediyesi, topluma faydalı eğitici kültürel programlarla gündeme damgasını vurmaya devam ediyor.

Kişisel Gelişim Uzmanı - Yazar Ahmet Şerif İzgören 'in ''At Şu Adımı'' isimli Konferansında izleyici rekoru kırıldı.Salonu tıklım tıklım dolduran izleyiciler İzgören’nin sunumu ile unutulmaz dakikalar yaşadılar.

Aksaray Kültür Merkezinde düzenlenen programa, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı,eşi Hasibe Yazgı, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri ile yaklaşık 1.500 kişi izledi. Birçok vatandaşta salonda yer kalmadığı için ayrılmak zorunda kaldı.

Kişisel Gelişim ve Girişimcilik üzerine birçok kitabı bulunan, yurt içi ve yurt dışında pek çok seminer veren Ahmet Şerif İzgören, konferansta mücadele ruhu, bilgi, girişimcilik, planlama, karakter ve iyiliğin iş hayatında başarıya nasıl dönüştüğünü anlattı.  

İzgören  “Bu dünyada ayakta kalabilenler, yataktan kalktığı andan itibaren istedikleri koşulları arayan ve bulamadıkları takdirde onları yaratanlardır” diyerek girişimcilik konusundaki tecrübelerini izleyicilerle paylaştı.

Yazar İzgören, hayatından biriktirdiği hikâyeleri dinleyicilerle paylaşarak, hayata renk ve değer katan şahsiyetlerden bahsetti.

Yaklaşık 2 saat süren konferansın ardından Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yazar Ahmet Şerif İzgören’e Aksaray halkına böylesine güzel bir program gerçekleştirmesi ve katkı sağlamasından dolayı Teşekkür ederek, çiçek ve çeşitli hediyeler verdi.

Yazar İzgören konferans sonrası hayranlarının kitaplarını imzaladı. Kitap imzalama sırasında uzun kuyruklar oluştu.

Vatandaşlar, Aksaray Belediyesinin kendilerine böylesine güzel bir program düzenlemesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya Teşekkür ettiler. 

Haber Merkezi
1.03.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler