Sihirli kız ve arkadaşları Afyon’da

Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. İlköğretim çağındaki çocukları hem eğlendirme hemde eğitimine katkıda bulunmak amacıyla Yeşilçam Sanat Tiyatrosu ile işbirliği yaptı.

Sihirli kız ve arkadaşları Afyon’da

Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. İlköğretim çağındaki çocukları hem eğlendirme hemde eğitimine katkıda bulunmak amacıyla Yeşilçam Sanat Tiyatrosu ile işbirliği yapan Afyonkarahisar Belediyesi, ‘Sihirli Kız ve Arkadaşlarını’ ilimize davet etti.

Yakup Tokuş Yönetmenliğinde,  Afyonkarahisar’da sahne alan tiyatrocular öğrencilere; doğa sevgisi, paylaşmak ve birlik beraberliği aşılama adına “Sihirli Kız ve Arkadaşları” isimli oyunu sahneye koydular. İstanbul Yeşilçam Sanat Tiyatrosu Koordinatörü Özlem Kavun’un başrolünü oynadığı tiyatro oyunu, televizyonlarda sihirli güçleri olan karakterler gibi olmak isteyen bir kızın arkadaşları ile yaşadığı komik olayları anlatıyor. 

Bugün ve yarın (27-28 Şubat)  10:00-12:00 ve 14:00 saatlerinde Rehberlik Araştırma Merkezi Salonu’nda (Eski Halk Eğitim Merkezi) düzenlenen tiyatroya çocuklar yoğun ilgi gösteriyor.        

Haber Merkezi
28.02.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler