Vatandaş talep etti, Siirt Belediyesi temizledi

iirt Belediyesi vatandaşların ayağına hizmet götürmeye devam ediyor. Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Evde Temizlik Hizmetleri” projesine ilgi artıyor.

Vatandaş talep etti, Siirt Belediyesi temizledi

 

Siirt Belediyesi vatandaşların ayağına hizmet götürmeye devam ediyor. Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Evde Temizlik Hizmetleri” projesine ilgi artıyor. "Evde Temizlik Hizmeti"  yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Siirt Belediyesi Whatsapp iletişim hattına vatandaşlardan gelen talepleri değerlendiren Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri Kooperatif mahallesinde ikamet eden Makbule Teyzenin temizlik talebini geri çevirmedi. Makbule teyzenin evine giden Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Başta ev içi temizlik olmak üzere, halı yıkama, cam silme, toz alma, mutfak temizliği gibi detaylı ev temizliği yaptı.

Evinde temizlik yapılan Makbule teyze,  gelen temizlik ekibinden çok memnun kaldığını belirterek başta Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın beye ve temizlik ekibine bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ettiğini ifade etti.

Siirt Belediyesine yapılan başvurular sonucunda bu yıl içinde 130 evin temizlendiği öğrenildi.

Haber Merkezi
14.03.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler